فاینال، یک تیم با تجربه است که بیشتر از 10 سال سابقه فعالیت در حوزه تبلیغات، ایده‌‌پردازی، طراحی و اجرای کمپین‌های تبلیغاتی داره. در طول یک دهه گذشته، تیم ما با تمامی مشکلات این حوزه دست و پنجه نرم کرده و با پیچ و خم‌های این دنیای گسترده آشنا شده. حالا با این بینش و به کمک اعضای تیم، تونستیم به تمامی راهکارهای موفقیت در فضای دیجیتال دست پیدا کنیم. به همین خاطر می‌تونیم به راحتی و با بهره‌گیری از روش‌های مؤثر در دنیای دیجیتال، در قلب و ذهن مخاطب حک می‌شید و نام شما بر سر زبان‌ها میفته!

اجرای 0 تا 100 کمپین های تبلیغاتی

یکی از موضوعاتی که باید قبل از هر چیز به آن اشاره کنیم، هدف از اجرای یک کمپین تبلیغاتیه، اینکه هدف از طراحی این مدل کمپین‌ها، فقط افزایش فروش نیست -هر چند که همه این کمپین‌ها در هر حالت به افزایش فروش ختم میشن- اما خیلی مواقع، برندها برای اینکه مخاطب هدفشون بیشتر بشه یا میزان بازدید از صفحه برند افزایش پیدا کنه، به دنبال طراحی و اجرای کمپین تبلیغاتی هستن. به این ترتیب، قبل از شروع طراحی کمپین، اعضای تیم فاینال بستر کامل و مناسبی را برای ورود برند شما به فضای دیجیتال آماده می‌کنن. به عنوان مثال اگر قرار باشه کمپین در فضای وب یا اینستاگرام اجرا بشه، باید یک وب‌سایت یا پیج اینستاگرامی راه‌اندازی بشه. ایجاد صفحه در فضای مجازی لازمه شکل‌گیری و آماده‌سازی سفر مخاطب است.
​​​​​​مهمترین بخش از هر کمپین تبلیغاتی، تعیین اهداف دقیق و در ادامه اجرای هوشمندانه آن اهدافه. پس تشخیص اینکه چه زمانی و در چه رسانه‌ای، چه نوع محتوایی منتشر بشه در واقع به هدف کمپین و مسیرش بستگی داره. با وجود این اهدافه که به بالاترین بهره‌وری دست پیدا می‌کنیم.
​​​​​​وقتی بستر مناسب برای اجرای کمپین تبلیغاتی آماده شد، باید قبل از طراحی استراتژی برند، هدف از اجرای کمپین مشخص بشه. در ادامه به این پرداخته می‌شه که برند شما نیازمند چه نوع محتوایی با چه فرمتی بوده و این محتوا باید در کدام رسانه و در چه زمانی منتشر بشه. تیم فاینال همیشه تلاش می‌کنه تا با ارزیابی و بررسی دقیق پیش از اقدام، کمپین‌های تبلیغاتی را طوری طراحی کنه که برند به بیشترین بهره‌وری ممکن دست پیدا کنه.

کمپین های انفجاری

اگر به عنوان یک برند مایل به دستیابی به اهداف خود در کوتاهترین زمان ممکن هستین، تیم فاینال به شما پیشنهاد می‌کنه از کمپین‌های تبلیغاتی انفجاری استفاده کنین. این نوع کمپین‌ها در اصل از نوع کمپین‌های تهاجمی هستن که باعث کوتاه‌تر شدن زمان رسیدن به هدف برند می‌شن.

Explosive campaign

کمپین‌ های تبلیغاتی قطره چکانی

اگر زمان برای شما مطرح نیست و برای رسیدن به اهداف مدنظر خود عجله ندارید، کمپین‌های تبلیغاتی قطره چکانی، یکی از بهترین انواع کمپین هستند که شما را به اهداف‌تان می‌رسانند. در واقع در این نوع از کمپین‌های تبلیغاتی، در بازه زمانی طولانی‌، محتوا و پیام مورد نظر برند را از طریق روش‌ها و فرمت‌های متفاوتی به مخاطب هدف می‌رسانیم. در واقع در کمپین‌های قطره چکانی، ارتباط برند با مخاطبان حفظ شده و در کنار مخاطب قرار می‌گیرند.

mohsen easy and mahsa alireza

کمپین‌ های تبلیغاتی قطره چکانی

اگر برای اجرای برنامه کمپین تبلیغاتی برندتون زمان آنچنان مطرح نیست یا به عبارت دیگه، عجله‌ای برای این کار ندارین، تیم فاینال به شما پیشنهاد می‌کنه از کمپین‌های تبلیغاتی قطره چکانی استفاده کنین. این نوع کمپین‌ها در اصل در بازه زمانی طولانی‌تری انجام شده و محتوا و پیام برند شما به کمک روش‌ها و فرمت‌های مختلفی به مخاطب هدف ارائه می‌شه. از مزیت‌های کمپین قطره‌چکانی، حفظ ارتباط برند با مخاطبان هدف و قرار گرفتن در کنار آن‌هاست.

 

کمپین مشارکتی

در کمپین‌های مشارکتی در واقع از مخاطب خواسته می‌شه تا اقدامی خاص یا اکشنی انجام بده. این اقدام می‌تونه در قالب مسابقه باشه یا از مخاطب خواسته می‌شه دوستانش را تگ کرده و آن‌ها را نیز با کمپین آشنا کنه. این مسابقه حتی می‌تونه در قالب معمایی باشه و به این ترتیب هر مخاطب با تگ کردن دوستانش، آن‌ها را به معما و چالش دعوت می‌کنه. این نوع از کمپین‌ها در واقع به دنبال هدفی واحد هستن که برقراری ارتباطی کاملاً نزدیک با مخاطبان هدف است. کمپین‌های مشارکتی یا همان کمپین‌های مسابقه‌ای و معمایی، غالباً جایزه داشته و به این ترتیب مخاطب برای تگ کردن دوستانش ترغیب شده و تعداد مخاطبان برند هم افزایش پیدا می‌کنه. البته طراحی و اجرای کمپین‌های مشارکتی، خیلی هم کار ساده‌ای نیست و بکر بودن موضوع مسابقه و محتوای غیرتکراری از شروط اصلی این نوع کمپین‌هاست.

influencers
influencers

وایرال کردن کمپین

از لازمه‌های یک کمپین تبلیغاتی موفق، وایرال شدن یا دیده‌ شدن کمپین توسط جامعه مخاطبان هدف برند بوده و در نتیجه تیم فاینال با توجه به بودجه‌ای که هر برند برای تبلیغات در نظر گرفته، رسانه‌ها و تعداد بازدیدها را مشخص و وایرال کردن کمپین را شروع می‌کنه.

اینفلوئنسر مارکتینگ

اینفلوئنسر مارکتینگ یکی از مؤثرترین روش‌های بازاریابی دیجیتال در دنیای امروز بوده و تقریباً تمامی برندها برای معرفی و تبلیغ برند و محصولات خود از این روش استفاده می‌کنن. شبکه‌ اجتماعی اینستاگرام در ایران از محبوبیت بیشتری برخوردار بوده و به همین دلیل هم مخاطبان بیشتری را می‌تونیم از طریق اینفلوئنسر مارکتینگ در اینستاگرام با برند آشنا کنیم. با این حجم از بازدید روزانه اینستاگرام، اینفلوئنسرها به راستی می‌تونن روی نحوه تفکر و حتی لایف استایل مردم تأثیر زیادی بگذارن. تیم فاینال با 10 سال تجربه در حوزه تبلیغات دیجیتال با نحوه و سبک کاری تمامی اینفلوئنسرها آشنا بوده و با توجه به هدف برند، نوع محصول یا خدمت و … بهترین اینفلوئنسرها را برای برند شما انتخاب کرده و به این ترتیب سرعت رسیدن به اهداف کمپین شتاب می‌گیره.

influencer marketing

تدوین استراتژی و ایده پردازی

از جمله اساسی‌ترین و مهمترین بخش‌ها قبل از شروع یک کمپین تبلیغاتی که موفقیت صد درصدی آن را تضمین می‌کنه، طراحی و تدوین یک استراتژی دقیق و هدفمنده. تیم خلاقیت و ایده‌پردازی فاینال، با یک دهه تجربه در زمینه برگزاری کمپین‌های تبلیغاتی، با توجه به هدف برند، مخاطبان هدف و بودجه، دقیق‌ترین و هدفمند‌ترین استراتژی را برای رسیدن به اهداف مورد نظر شما طراحی و تدوین می‌کنه.

ویدیو مارکتینگ

ویدئو، از جمله بهترین انواع محتواست و دلیل اثبات این امر هم، میزان رضایت و برقراری ارتباط مخاطبان با این فرمت از محتوای تصویری است. حتماً می‌دونید که محتوای ویدئویی بیشتر دیده شده و از طرفی بیشتر هم در ذهن مخاطب باقی می‌مونه. فراموش نکنین که مهمترین بخش از یک ویدئوی تأثیرگذار که می‌تونه آن را مخاطب‌پسند کنه، سناریوی ویدئو است. تدوین و تهیه سناریویی هوشمندانه و البته هدفمند، می‌تونه تأثیرگذاری محتوا و ویدئوی برند را به شدت افزایش بده.

movie png

اگر به دنبال طراحی و اجرای یک کمپین تبلیغاتی هستین، اما نمی‌دونین از کجا و چطور شروع کنین، نیازی نیست نگران پیدا کردن ایده و بهترین نقطه پرتاب باشین
چرا که مشاوران فاینال با یک دهه سابقه و تجربه در زمینه‌های مختلف، کمپین‌های موفقی اجرا کردن، برای شروع کافیه با ما تماس بگیرین.

برای شروع کمپین آماده ام !

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت فاینال سولوشن می ‌باشد.