Final Solution

کمپین ماریال و دیشی (پریل)

یکی از موفق‌ترین کمپین‌هایی که برای افراد مطرح و سرشناس بسیاری در حوزه تبلیغات جذاب بود و بحث‌های زیادی حول آن در رسانه‌های مختلف خصوصاً پیج‌های اینستاگرامی شکل گرفت، کمپین ماریا و دیشی برند پریل بود. جذابیت این کمپین به دلیل شخصیت پردازی آن بود. در این پروژه تبلیغاتی، ماریا و دیشی دو شخصیت و به عبارتی نماینده برند پریل در ایران بودن.

pril campaign
pril campaign

داستان از این قرار بود که ماریا همراه دیشی که ماشین‌ ظرفشویی ماریا بود، وارد ایران شدن. در همین حین بود که به ماریا پیشنهاد میشه تا به عنوان مجری در مسابقه‌ای تحت عنوان “پریل آپ” که هدفش حفظ محیط زیست بود شرکت کنه. این مسابقه حدود 3 هفته طول کشید و طی این مدت، 5 کمدین در مسابقه شرکت کردن. هر شب یک کمدین اجرای خودش در مسابقه را پست کرده و از فالوئرهاش می‌خواست تا به لندینگ پیج مسابقه رفته و به کمدین یا به عبارتی اینفلوئنسر مورد نظر رأی بدن.البته این کمپین برای فالوئرهای هر کمدین هم جایزه‌ای داشت. به این ترتیب که به 3 نفر از فالوئرها، جایزه نقدی 4 میلیونی اعطا می‌شد و برای استندآپ کمدین هم جایزه‌ای جداگونه در نظر گرفته بودیم.

pril campaign

این جوایز باعث می‌شد تا هم کمدین‌ها (اینفلوئنسرها) و هم فالوئرهای کمدین‌ها، انگیزه کافی برای شرکت در کمپین داشته باشن. در نهایت هم عرفان علیرضایی و شیخ حسین رأی آوردن و علاوه بر جایزه‌ای که به این دو کمدین اعطا شد، 3 نفر از برندگان هم جایزه گرفتن. ​​​​​​​بعد از تمام شدن مسابقه، ماریا مثل یک شخصیت واقعی به نمایش گذاشته شد و برای اینکه این پیج هم برای مخاطبانش جذاب و مفید باشه، در کنار هیجان و جذابیت زندگی ماریا و دیشی، تمام نکات لازم به مخاطب‌ها آموزش داده شد.

به دنبال طراحی و اجرای یک کمپین تبلیغاتی هستین، اما نمی‌دونین از کجا و چطور شروع کنین، نیازی نیست نگران پیدا کردن ایده و بهترین نقطه پرتاب باشین

چرا که مشاوران فاینال با یک دهه سابقه و تجربه در زمینه‌های مختلف، کمپین‌های موفقی اجرا کردن، برای شروع کافیه با ما تماس بگیرین.

من هم مشاوره می‌خوام