Final Solution

کمپین معرفی خمیر دندان جدید برند (Miss Wake)

یکی از پُر سروصداترین کمپین‌های اجرا شده توسط تیم فاینال، کمپین تبلیغاتی برند Miss Wake بود که برای معرفی خمیردندان پمپی این برند اجرا شد.
ایده اصلی این کمپین بر پایه همکاری با اینفلوئنسرهای فعال حوزه مد و فشن بود.
خود ایده هم شامل این بود که هر کدام از اینفلوئنسرها، با مضمون استفاده از خمیردندان پمپی جدید Miss Wake، ویدئویی اختصاصی آماده کنن و از طریق همین ویدئوها به معرفی محصول بپردازن. ویدئوها تنوع زیادی داشت و هر اینفلوئنسر به سبک خودش به معرفی محصول پرداخته بود. همین موضوع باعث شد تا تبلیغات مورد پسند جامعه مخاطب‌های بیشتری قرار بگیره.


#هر_روز_زیبا_تر
هشتگ “هر_روز_زیبا_تر” بعد از کلی تحقیق و بررسی توسط تیم خلاقیت و ایده‌پردازی فاینال، به عنوان هشتگ این کمپین پیشنهاد شد. برای انتخاب این هشتگ، موارد زیادی مثل جامعه مخاطب‌های برند، هدف برند و … بررسی و ارزیابی شد تا به اتفاق نظر رسیدیم.
در نهایت هم #هر_روز_زیبا_تر به عنوان هشتگ اختصاصی معرفی خمیردندان پمپی Miss Wake به عنوان محصولی ویژه توسط همه اینفلوئنسرها استفاده شد. لازمه بگیم که پشت انتخاب این هشتگ، هدف‌های بزرگ بود. مثل رفع دغدغه همه کسانی که دنبال انتخاب و خرید محصولات آرایشی و بهداشتی مرغوب هستن.

​​​​​​​ اگر به دنبال طراحی و اجرای یک کمپین تبلیغاتی هستین، اما نمی‌دونین از کجا و چطور شروع کنین، نیازی نیست نگران پیدا کردن ایده و بهترین نقطه پرتاب باشین چرا که مشاوران فاینال با یک دهه سابقه و تجربه در زمینه‌های مختلف، کمپین‌های موفقی اجرا کردن، برای شروع کافیه با ما تماس بگیرین.

درخواست مشاوره