Final Solution

کمپین تبلیغاتی جعبه بی دغدغه (LG) 

یکی دیگر از کمپین‌هایی که در فضای دیجیتال به شدت سروصدا به پا کرد،کمپین تبلیغاتی #جعبه‌_های_بی_دغدغه برند ال‌جی بود. هدف اصلی از طراحی و اجرای این کمپین که تماماً توسط تیم متخصص فاینال انجام شد، معرفی جاروبرقی‌های جدید برند ال‌جی بود. یکی از ملموس‌ترین خاطرات مشترک ما از دوران کودکی، مدرسه و حتی دانشگاه، سروصدای زیاد جاروبرقی هستش. چه زمانی که کوچیک بودیم و از صدای هولناکش می‌ترسیدیم و چه دوران مدرسه و دانشگاه که تا می‌آمدیم خسته راه، کمی استراحت کنیم صدای جاروبرقی بلند می‌شد. از دوران امتحانات هم که نگیم بهتره…
خلاصه که دغدغه ما از کودکی شده بود صدای آزاردهنده جاروبرقی، اینکه قراره صدای تلویزیون رو نشنویم یا حتی از خواب بپریم!
​​​​​​از خواب نگیم که همه یاد صبح‌های دل‌انگیز روز جمعه می‌افتیم که مثلاً قرار بود یکم بخوابیم. اما به جای صدای پرنده و وزیدن باد لابلای شاخه‌های درخت کنار پنجره، صدای جاروبرقی نوید صبح شدن می‌داد. برند ال‌جی اما دقیقاً دست گذاشت روی این مشکل و هدفش شد طراحی و تولید محصولی که کاملاً بی‌سروصدا بود. این طوری بود که معجره قرن تولید شد، جاروبرقی Feature که دوباره روزهای خوب و آرام را به خانه‌ها برمی‌گردوند.

lg campaign
lg campaign 2

​​​​​​​ اگر به فکر طراحی یک کمپین تبلیغاتی هستید، اما نمی‌دانید که نقطه شروع این راه طولانی کجاست؟
نگران نباشید. تنها کافی است با مشاورین فاینال تماس بگیرید تا 10 سال سابقه و تجربه خود در زمینه دیجیتال را در اختیار شما قرار دهند.

درخواست مشاوره