Final Solution

کمپین برند آذوقه​​​​​​​

 

برند آذوقه یکی از زیرمجموعه‌های هلدینگ بزرگ گلرنگ است که با هدف تولید و عرضه محصولاتی مانند انواع حبوبات به بازار مصرف، متولد شده است. پس از درخواست برند آذوقه، تیم ایده‌پردازی و خلاقیت فاینال، با برگزاری جلساتی شروع به طراحی یک استراتژی قوی برای اولین کمپین تبلیغاتی این برند کرد. برند آذوقه بعد از شروع فعالیت خود به صورتی کاملاً رسمی، علاقه زیادی به حضور در فضای دیجیتال و معرفی محصولاتش از طریق این دنیای بزرگ و بی‌انتها را داشته و در همین راستا هم قرار شد شروع فعالیت این برند همزمان با یکی از مناسبت‌های مهم در کشور ما استارت بخوره .

شروع فعالیت آذوقه در شبکه‌های اجتماعی و فضای دیجیتال، همزمان با ماه محرم و صفر بود. این شروع به موقع تأثیر مثبت زیادی روی شناخت برند بین مردم داشت. باتوجه به زمان شروع فعالیت که ماه محرم و صفر بود، تیم فاینال به این نتیجه رسید که کمپین باید با موضوعی مرتبط با حال وهوای این ایام داشته باشه. البته ناگفته نَمونه که اجرای کمپین در ایام محرم و صفر در برخی موارد عوارض منفی داشته و در نتیجه باید برای اجرای آن بسیار دقت می‌کردیم. پس از بررسی‌های انجام شده، تیم به این نتیجه رسید که محصولات آذوقه، تماماً همسو با ماه محرم صفر است و در نهایت پروژه آذوقه می‌تونه به موفق‌ترین کمپین این ایام تبدیل بشه.

شروع کمپین به این صورت بود که تیم فاینال از تمامی محصولات آذوقه در قالب سینماگراف عکاسی انجام داد و بعد تصاویر در پیج آذوقه قرار گرفت تا قبل از هر چیز، بستری برای شروع کمپین ایجاد بشه. همانطور که گفتیم شروع کمپین با عکاسی از تمامی محصولات به صورت سینماگراف بود و هر کدوم از محصولات با عکاسی‌های فوق‌حرفه‌ای (عکاسی مختص صنعت غذا) در صفحه آذوقه قرار گرفت. هر تصویر داستانی از پخش نذری توسط افراد مختلف داشت و از اینجا بود که داستان آذوقه با #یه_سفره_خاطره شروع شد.

 

​​​​​​​اگر به دنبال طراحی و اجرای یک کمپین تبلیغاتی هستین، اما نمی‌دونین از کجا و چطور شروع کنین، نیازی نیست نگران پیدا کردن ایده و بهترین نقطه پرتاب باشین

چرا که مشاوران فاینال با یک دهه سابقه و تجربه در زمینه‌های مختلف، کمپین‌های موفقی اجرا کردن، برای شروع کافیه با ما تماس بگیرین.

شروع کمپین تبلیغاتی